Skip to content
Cart 
Register Sign in

TKT Anadolu ana sayfasına hoşgeldiniz.  Anadolu Üniversitesi öğrencisi olarak, Cambridge University Press'in  iki ürününe erişebilirsiniz.

1. TKT Kitap ve Çevrimiçi Kurs:

TKT kursu, Cambridge English Language Assessment tarafından verilen TKT sınavlarına üç temel modül içerir. Ayrıca ders kitabı, TKT yazarlarıyla yapılan video röportajları ve sınava hazırlamak için uygulama testleri gibi birçok etkileşimli özellik sunan TKT Online'a erişebilirsiniz.

2. Cambridge Gelişim Kursu:

Size, ”Kelime Dağarcığı Öğretimi Öğretmen Geliştirme” kursunu sunmaktan memnuniyet duyarız. Bu size tüm seviyelerdeki öğrencilerinize kelimeleri en iyi nasıl öğretilebileceğine ilişkin geçmiş bilgiler ve ipuçları verecektir.

Çevrimiçi kurslarımız yeni geliştirilmiş bir platforma taşındı, dolayısıyla bu iki çevrimiçi kursa erişmek için lütfen şu adımları uygulayın:

Adım 1: TKT kitabınızın arka kapağının içindeki iki erişim kodunu (TKT ve Cambridge English Teacher ) bulun.

Adım 2: Bu kodları ptsupport@cambridge.org adresine gönderin ve bu kodların aşağıdaki kodlarla değiştirilmesini isteyin: TKT Çevrimiçi kursu (TKT Online ) ve Kelime Dağarcığı Öğretimi Kursu (Teaching Vocabulary course)

Adım 3: www.cambridgelms.org/main adresine gidin ve platforma kaydolun

Adım 4: Platforma girdikten sonra "Ürünü Etkinleştir" düğmesine tıklayın ve bir kod girin, ardından ikinci kodu girmek için tekrar "Ürünü Etkinleştir" düğmesini tıklayın. Şimdi, Öğrenimim (My Learning)  ana sayfanızdaki her iki kursa da erişebileceksiniz.

Kayıt işlemi dahil olmak üzere platformla ilgili herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen https://www.cambridgelms.org/main/p/frequentlyaskedquestions adresini ziyaret edin.

This site uses cookies to improve your experience. Read more Close

Thank you for your feedback which will help us improve our service.

If you requested a response, we will make sure to get back to you shortly.

×
Please fill in the required fields in your feedback submission.
×